Projektant konstrukcji: Kraków

Poszukują Państwo doświadczonego partnera, który w kompleksowy sposób wesprze Państwa w projektowaniu konstrukcji budowlanych, przejmując szeroki zakres obowiązków i świadcząc usługi najwyższej jakości? Z dumą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadając uprawnienia projektantów konstrukcji budowlanych bez ograniczeń jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania w pewni dostosowane do oczekiwań. Zapraszamy do współpracy na terenie Krakowa.

Czym się zajmujemy?

Dobry projektant konstrukcji budowlanych jest w stanie zaprojektować różnego rodzaju obiekty architektoniczne. Inwestorom z Krakowa i nie tylko oferujemy na przykład projekty konstrukcji budynków mieszkalnych (zarówno jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych), a także obiektów o zastosowaniu komercyjnym czy użyteczności publicznej. Zajmujemy się również projektowaniem hal magazynowych oraz produkcyjnych, dzięki czemu z naszych usług skorzystać mogą także firmy budowlane realizujące zlecenia dla różnego rodzaju podmiotów przemysłowych.

Jako doświadczeni projektanci konstrukcji budowlanych jesteśmy także w stanie opracować projekt wzmocnienia czy rozbudowy istniejącej już konstrukcji budowlanej. Do każdego zadania podchodzimy w rzeczowy, indywidualny sposób, co pozwala nam znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

Z jakich narzędzi korzystamy?

Do projektowania różnego typu konstrukcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, licencjonowanie oprogramowanie. Do przygotowania szalunkowych rysunków konstrukcji korzystamy z powszechnie znanych i uznawanych za najlepsze narzędzi Autodesk AutoCAD oraz GstarCAD, natomiast do opracowania bardziej szczegółowych rysunków służy nam przede wszystkim program AutoCAD Structural Detailing. W celu analizy i modelowania budynków w środowisku trójwymiarowym korzystamy z programu Autodesk Robot Structural. Do analizy prostych układów konstrukcyjnych korzystamy z narzędzia Soldis PROJEKTANT, zaś w przypadku analizy układów tarczowych oraz płyt stropowych korzystamy z oprogramowania ABC płyta i tarcza.

Dlaczego warto nam zaufać?

W pełni zdajemy sobie sprawę z niezwykle ważnej roli, jaką pełni projektant konstrukcji budowlanych, oraz z odpowiedzialności, jaką cechuje się ta rola. Jako kluczowy uczestnik projektu budowlanego dążymy do tego, aby już na bardzo wczesnym etapie przygotować projekt wolny od wszelakich wad — tak, aby ze współpracy z nami byli Państwo od początku do końca zadowoleni. O jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie naszych dotychczasowych Klientów z Krakowa i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.