Projektowanie wzmocnień konstrukcji

Istniejące budynki można przekształcić na takie o innym przeznaczeniu. Nieruchomości mieszkalne możemy zamienić, chociażby, na budynek biurowy, co będzie wiązało się z koniecznością wzmocnienia całej konstrukcji. Projektowanie takich wzmocnień dotyczy nie tylko nieruchomości, ale również mostów czy pozostałych szkieletów zniszczonych w wyniku zalania, pożaru czy katastrofy budowlanej. Zdarza się także, że gotowa konstrukcja ma niewystarczające zbrojenie lub powstała ze słabej jakości materiałów. W takich przypadkach wkraczamy my, czyli fachowcy specjalizujący się we wzmocnieniach konstrukcyjnych. Projektowaniem zajmujemy się kompleksowo, dzięki czemu nasi Klienci mogą na nas liczyć na każdym etapie pracy.

Nowoczesne rozwiązania techniczne, czyli projektowanie wzmocnień konstrukcji w budynkach i nie tylko

Zwiększenie nośności budynku to nie lada wyzwanie, któremu wychodzimy naprzeciw. Oferujemy profesjonalne usługi projektowania wzmocnień konstrukcji w budynkach już istniejących. Dbamy o to, aby taka nieruchomość spełniała wszelkie europejskie normy oraz wymogi użytkowe. Pracujemy na programach projektowych, które umożliwiają bardzo precyzyjne przygotowywanie obliczeń, analiz etc. Przyjmując zlecenia od naszych Klientów, najpierw wykonując pełną diagnostykę konstrukcji, określając jej aktualnych stan techniczny i identyfikując ewentualne wady. Po ocenie nośności konstrukcji dopasowujemy odpowiednią metodę wzmocnienia, np. zastosowanie belek, słupów, zatapianie prętów stalowych w betonie czy wykorzystanie dodatkowego zbrojenia. Projekt opracowujemy szczegółowo, uwzględniając wszelkie niezbędne informacje, takie jak materiały, a także technologię wykonania wzmocnienia. Projektowanie wzmocnień konstrukcji przygotowujemy tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, a jednocześnie zadbać o odpowiednią nośność budynku, która jest bardzo ważna szczególnie przy nieruchomościach bądź obiektach użytkowych wymagających optymalnego, wytrzymałego wsparcia.

Puciłowscy-Konstrukcje: usługi związanie z projektowaniem wzmocnień

Zapraszamy do naszego biura projektowego w Warszawie, gdzie oferujemy solidne, rzetelne usługi z zakresu projektowania wzmocnień konstrukcji. Przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszych detali i pracujemy na renomowanych, specjalistycznych programach. Zapewniamy profesjonalną współpracę z pracowniami architektonicznymi, inwestorami, inżynierami, jak również firmami budowlanymi. Zachęcamy do kontaktu!