Projektant konstrukcji: Wrocław

Projektowanie konstrukcji budowalnych wymaga szerokiej wiedzy technicznej, znajomości norm i przepisów, jak również umiejętności. Projektant powinien cechować się przede wszystkim ogromną precyzją, dzięki której powstają solidne konstrukcje różnego rodzaju. Usługi, które oferujemy architektom oraz inwestorom z Wrocławia bądź okolic, to między innymi projektowanie konstrukcji budynków mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych, ale też konstrukcji wsporczych i wielu innych. W ramach współpracy zajmiemy się także zaprojektowaniem przebudowy albo rozbudowy istniejącego już obiektu. Szczególną uwagę przykładamy do wzmocnień konstrukcyjnych oraz ogólnej optymalizacji całych projektów. Ze względu na posiadanie wszelkich niezbędnych uprawnień realizujemy każdy projekt niezależnie od stopnia skomplikowania. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia założeń projektu.

Projektowanie konstrukcji z użyciem profesjonalnego oprogramowania

Ponieważ nieustannie rozwijane są nowe technologie oraz zmieniają się przepisy i normy, bardzo ważne jest stałe podnoszenie kompetencji projektanta konstrukcji. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu lat, z powodzeniem podejmujemy się prac nad najbardziej wymagającymi zleceniami. Korzystamy przy tym z licencjonowanych narzędzi dla profesjonalistów, w tym PRO-SOFT: ABC płyta i tarcza, Autodesk Robot Structural Professional, Soldis PROJEKTANT, Autodesk AutoCAD i GstarCad oraz AutoCAD Structural Detailing. Zaawansowane oprogramowanie usprawnia cały proces i pozwala wykonać każdy projekt według ścisłych wytycznych, przeprowadzając najważniejsze obliczenia automatycznie, wykluczając potencjalny błąd ludzki.

Stała współpraca z projektantem konstrukcji: oferta dla Klientów z Wrocławia

Priorytetowo traktujemy Państwa oczekiwania, skupiając się na dobrej komunikacji na każdym etapie współpracy. Projektant konstrukcji w naszym zespole nie jest wyłącznie osobą wykonującą zlecenie, lecz przede wszystkim wsparciem w podejmowaniu przez Państwa najważniejszych decyzji. Niezwykle cenimy sobie bowiem lojalność, budowanie trwałych relacji opartych na wzajemnej współpracy oraz zaufanie. Obszar działań naszej firmy nie ogranicza się wyłącznie do województwa mazowieckiego, z chęcią podejmujemy się działań również w innych częściach kraju, np. we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu z pracownią, aby omówić cele inwestycji z doświadczonym projektantem konstrukcji.