Projektowanie hal magazynowych

Projektowanie hal magazynowych niesie ze sobą szereg wyzwań technicznych oraz logistycznych. Celem jest stworzenie konstrukcji nie tylko funkcjonalnej, ale również efektywnej energetycznie, wytrzymałej, bezpiecznej w użytkowaniu, uwzględniającej aspekty technologiczne i ochrony środowiska. Profesjonalne projektowanie i budowa hal magazynowych już od wielu lat jest naszą codziennością – projektujemy hale magazynowe, które spełniają wszelkie wymagania dotyczące układu powierzchni i rozmiaru konstrukcji, izolacyjności termicznej, infrastruktury i regałów, zabezpieczeń przeciwpożarowych czy BHP. Wszystkie te czynniki są bowiem niezwykle istotne dla efektywnego i sprawnego zarządzania danym magazynem.

Projekty hali magazynowej: niskie, średniej wysokości oraz hale wysokiego składowania

Zajmujemy się projektowaniem hal magazynowych niskich, średniej wysokości oraz hal wysokiego składowania. Każdy projekt, którego się podejmujemy, realizowany jest z zastosowaniem sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz technologicznych. Zlecenie zaczynamy od szczegółowej analizy specyfiki inwestycji, oczekiwań co do wielkości konstrukcji, rodzaju magazynowanych wyrobów, rozpoznania procesów logistycznych, które planowane są w danym obiekcie czy przepustowości hali. Korzystamy z licencjonowanych programów (Autodesk Robot Structural Professional, Soldis Projektant, AutoCAD Structural Detailing, Autodesk AutoCAD i GstarCAD), które pozwalają nam na modelowanie i analizy budynków 3D, precyzyjne wykonywanie rysunków szalunkowych konstrukcji czy analizy płyt stopowych i układów tarczowych. Dzięki temu projektowane przez nas hale magazynowe spełniają wszystkie określone normy oraz standardy bezpieczeństwa.

Optymalne projekty hal magazynowych

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty hal magazynowych były w pełni dopracowane pod względem użyteczności, ergonomii i estetyki. Tworzymy konstrukcje przy zachowaniu najwyższych standardów, ale z myślą o maksymalnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Nasze projekty pozwalają też w przyszłości wprowadzać modyfikacje w zależności od planów rozwoju przedsiębiorstwa.
Jesteśmy po to, aby stworzyć solidny, funkcjonalny oraz bezpieczny obiektu, który spełni potrzeby Klienta oraz będzie zgodny z obowiązującymi przepisami i standardami branżowymi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami oraz do współpracy.