Projektowanie konstrukcji drewnianych

Drewno to materiał, który od wieków cieszy się zaufaniem ludzi i jest wykorzystywany do realizacji różnorodnych konstrukcji. Naturalny, przyjazny środowisku surowiec jest chętnie wybierany do wznoszenia różnego rodzaju obiektów ze względu na między innymi wyjątkową trwałość, doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, ciepły wygląd, łatwość w obróbce i montażu. Planują Państwo inwestycję w drewniany dom, budynek letniskowy, lokal gastronomiczny lub garaż? Zapraszamy do powierzania nam projektowania konstrukcji z naturalnego materiału!

Profesjonalne i kompleksowe projektowanie konstrukcji drewnianych

W firmie Puciłowscy-Konstrukcje specjalizujemy się w projektowaniu różnego rodzaju konstrukcji drewnianych zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Klientów. Z pasją przygotowujemy kompleksową dokumentację, mając na względzie aspekty funkcjonalne, estetyczne oraz wytrzymałościowe. Wykorzystujemy najnowszą technologię, a także solidne materiały, dzięki którym tworzymy unikalne i bezpieczne konstrukcje drewniane. W procesie projektowania wykonujemy wszelkie niezbędne obliczenia statyczno-wytrzymałościowe, wizualizacje 3D, przekroje, rzuty konstrukcyjne, szczegółowe rysunki, jak również inne materiały. Dzięki temu zarówno produkcja prefabrykatów, takich jak wiązary dachowe, jak i wznoszenie inwestycji przebiega sprawnie oraz dokładnie.

Nowoczesne konstrukcje drewniane – projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji drewnianych różnego typu. W zależności od potrzeb Klientów przygotować możemy plany, między innymi:

  • więźby dachowej,
  • nadbudowy i rozbudowy już istniejącego obiektu,
  • wzmocnienia konstrukcji,
  • zadaszenia,
  • budynku w konstrukcji drewnianej szkieletowej, prefabrykowanej czy balowej.
  • wiaty garażowej lub magazynowej,
  • antresoli bądź innych elementów aranżacji przestrzeni.

Jako doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści rzetelnie realizujemy wszelkie projekty. Zawsze działamy zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa, świadcząc usługi w najwyższych branżowych standardach. Stawiamy na stały, aktywny kontakt z Klientem, aby dokładnie poznać jego preferencje, dostępny budżet inwestycyjny, na bieżąco informować o postępach prac, a także wspólnie opracowywać optymalne rozwiązania. Mieszkańców woj. mazowieckiego, jak również innych regionów Polski szukających fachowców w zakresie projektowania konstrukcji drewnianychzapraszamy do kontaktu!